בנות האמיש

בנות האמיש

ג'ני וג'יל גדלו בעיירה קטנה בארה"ב. בנות אמיש, שלא מצאו את עצמן בחברה בה הן גדלו. הן היו חברות עוד מהגן, בתחילת שנות העשרים של חייהן.

השעמום והחד גוניות בחייהן הוציאו אותן מדעתן, ובאישון לילה קמו ועזבו, בלי להסתכל לאחור.

אופיין שונה בתכלית מחינוך האמיש. שתי פלפליות, שרק רוצות לטרוף את החיים, ליהנות מכל רגע, ובעיקר אוהבות סקס והרבה.

חזותן היפה סובבה אחריהן ראשים לא מעטים, ואף את הבתולים שלהן הן איבדו ביחד.

ערב אחד, בפאב בו ישבו, ניגש אליהן בחור בגיל העמידה, בעל מראה מחוספס וגברי, והציע להן להצטרף אליו ולחברו לשולחן.

ג'יל הביטה בו בעיניים מפתות, ובחיוך קטן משכה אחריה את ג'ני להצטרף אליהם.

את המשך הערב הן בילו איתם בסוויטה במלון קרוב, בזיון קולני ומתמשך. הן היו קטנות ממדים בגופן, אולם את הזין שלהם הן הכילו כמו גדולות. הן היו חמות ולוהטות במיטה, לשונותיהן מלקקות להם את הזין והביצים עד שראו כוכבים, מוצצות אחת לשנייה את הפטמות, תוך כדי, ומגרות את הגברים שאיתן מעבר לכל דמיון.

שעה ארוכה אחר כך, כשגמרו בתוכן ונשכבו לסדר את האוויר לסיבוב נוסף, הגבר שפנה אליהן בפאב, הפתיע אותן.

הוא סיפר שיש לו רשת של נערות ליווי בעיר, והוא חיפש בנרות פנים חדשות ורעננות, כתוספת לנערותיו. הצעתו הייתה מפתה בהחלט, והסכומים שדיבר עליהם הדליקו את הבנות, אולם הן ביקשו קצת זמן לחשוב.

את סיבוב הסקס השני הם משכו זמן רב, ג'ני רכבה עליו בפראות, הזין שלו כולו בתוך התחת שלה, כשג'יל נשענת על משענת הספה, בזמן שחברו בא אליה מאחורה. הוא חפן את שדיה, והכניס בפראות את הזין הגדול שלו לתוך הכוס החם והרטוב שלה. הם התחלפו תוך כדי זיון, כשבמקביל הן אוננו אחת לשנייה, גירו אותם טוב יותר.

הכסף שהן קיבלו באותו הלילה קרץ להן. הוא הרוויח שתי נערות ליווי חדשות, רעננות וחמות. קהל לקוחותיהן יציב ומבוסס. הן תמיד עבדו ביחד, הציתו את הדמיון, הביאו את הלקוחות שלהן למקומות אחרים. מנסות ועושות כל מה שעולה על דעתן ובקשת הלקוחות. הכסף לא הפסיק לזרום, וגם כשסיימו את לימודי התואר שלהן, הן לא ויתרו על התענוג שבעבודתן כשתי נערות ליווי, מתמקצעות ומיוחדות.