נערות ליווי בני ובנות דודות – וידוי מטורף

נערות ליווי בני ובנות דודות - וידוי מטורף

אין דבר יותר לוהט חם מאשר לדפוק את בת דודתך …

טוב במחשבה שניה אולי כמה בני דודים ולהתעסק מבלי לבזבז זמן וכסף אצל נערות ליווי בבאר שבע !

אפילו את בתוליי איבדתי לבת דודתי הצעירה כשהיינו בתיכון. המשכנו לקיים יחסי מין מספר שנים גם לאחר ששנינו היינו במערכות יחסים.

אני עכשיו באמצע שנות השלושים שלי, הספקתי כבר לדפוק ארבעה מבנות דודותיי ,(שתיים היו אחיות אבל זה קרה כמה שנים בין לבין) והתעסקתי עם 5 בני דודים אחרים כן בנים ! חלקם היו צעירים ממני, לימדתי אותם מה זאת עבודת ידיים , ליטופים, נישוקים, בעצם הכל חוץ מקיום יחסי מין והכל התחיל כשהייתי בגיל 18 עד שנות העשרים המוקדמות שלי. אפרסם פרטים בקרוב.

אני חייב להודות שהטאבו שאנחנו לא צריכים לעשות את זה, הוא מפנה מרכזי  בסיפור עבורי, כמו גם עבורם. כולם היו פשוט מיניים , תאווים וזה קרה לא פעם עם כולם.

ברגע שזה קרה עם אחד מהם, התחלתי לחשוב על אחרים ולהפתעתי הם היו חרמנים או יותר ממני באותה מידה. חלקם אפילו יזמו את זה. אחת סיפרה לי שבת דודתי שזייניתי לראשונה אמרה לה שאנחנו בני דודים עם יתרונות והתעסקנו מתי שנוכל. לא הכחשתי את זה ואז שאלתי אותה אם היא מעוניינת לעשות את אותו הדבר. היא רק אמרה שזו הסיבה שהיא העלתה את זה וזה גרם לה להיות חרמנית במיוחד. מעולם לא חשבתי שאעשה את זה, אבל כל כך רציתי.

עכשיו כשאני נשואה עם משפחה משלי, אני עדיין מפנטזת על כולם. כמה מהם עדיין מסתובבים איתי עד היום. למעשה, אני חושבת חבל שאין לי עוד  בן דודה "חדש" שעוד לא דפקתי.

היא אם חד הורית בסוף שנות העשרים לחייה – תחילת שנות ה -30 וכשכבר היינו צעירים כמעט התעסקנו, אני מתכוון שהיה גישוש ויבוש / שפשוף יבש (אני הציצים שלה מעל החולצה שלה / היא תפסה את הזין שלי) בלילה אחד, אבל זהו זה.

האם כדאי לנסות לדפוק אותה? אני ממשיך לשחק בכל התרחישים השונים האלה של איך זה יכול לקרות או אפילו להעלות את זה. דיברנו אפילו על יחסי מין ואיך היא מתגעגעת לזה עכשיו כשהיא רווקה. הצעתי לעזור לה בבעיות שלה והיא פשוט צחקה ואמרה שאני משוגע כי אנחנו בני דודים ואני נשוי.

בקיצור הסיפור שלי עם בני ובנות דודים נשמע מטורף אך מאוד מאוד אמיתי !!!! לא צריך ללכת אל אותן נערות ליווי מספיק להתקשר לאחד מבני הדודים !

בהצלחה !