סיפור על נערות ליווי ומשפחות

סיפור על נערות ליווי ומשפחות

הסיפור שלי מתחיל כשאני ואחותי היינו צעירים , יום אחד כשאמא לא הייתה בבית נכנסנו לארון שלה ומצאנו חוברות סקס מטורפות רק למבוגרים, בחוברות ראינו תמונות של סצנות סקס מטורפות כמו שרואים רק בסרטי סקס, בחלק מהמקרים היה רשום את שמות נערות ליווי המצולמות בכל תמונה ותמונה.

אחרי כמה ימים החלטנו פשוט להעתיק את כל מה שראינו אחותי המהממת פתחה את כפתורי המכנסיים שלי ושלפה את הזין שלי , בהתחלה הייתי קצת בהלם אבל אז היא תפסה אותו ואז הכניסה אותו לפה שלה והתחילה למצוץ אותו, הזין נעמד בטירוף ! זה הרגיש כל כך מדהים שלא רציתי לעצור אותה.

אחרי דקה היא הרימה את חצאיתה ומשכה את תחתוניה למטה , מיד רציתי להחזיר לה פינוק כמו שראינו בחוברות שעושים לאותן נערות ליווי , רציתי לטעום איך זה והתחלתי ללקק את שפתיה של הכוס ולשחק עם הדגדגן שלה, אחרי דקה היא אמרה שהיא רוצה להרגיש אותי בתוכה קמתי ולאט לאט דחפתי את הזין שלי לתוכה , זה הרגיש כל כך חם ומדהים שלא רציתי שזה ייגמר לעולם, לא יכולנו לעצור, בכל פעם שדחפתי לתוכה היא נאנחה כן כן תמשיך תמשיך…  נשענתי למטה ונישקתי אותה על שפתיה והיא כרכה את זרועותיי סביבי וגמרתי בחוץ באותו רגע ממש התבאסנו שזה נגמר, אך מאז כל כמה ימים היינו חוזרים ומנסים תנוחות חדשות , הגענו לתשוקה מטורפת אך כל הזמן בסוף התלבשנו והעמדנו פנים ששום דבר לא קרה.

אחרי כמה שבועות היא נכנסה לחדר שלי בחצות עירומה לגמרי , היא העירה אותי כשהזין שלי היה כבר בפה שלה , ידעתי בדיוק מה היא רוצה ומה היא זוממת , הנחתי אותה עליי כמו נערת ליווי והיא הייתה על הזין שלי ורכבה עליו עד שאני גמרתי שוב.

מאז אנחנו מזדיינים כבר שנים ולא חשבנו להפסיק, אמא שלנו גילתה והיא קיבלה את זה קשה מאוד ,היא לא נכנסה להריון, אבל אם זה היה קורה כמובן שהיינו עושים הפלה מייד, היום היא בת 35 ואני עכשיו בן 30 ועדיין לפעמים אנחנו נפגשים ומשחזרים חוויות מהתקופה שהיינו מזדיינים ביחד בבית כמו מקצועיות או נערות ליווי בירושלים חובבניות.