קיץ חם עם נערות ליווי ביולי 1975

קיץ חם עם נערות ליווי ביולי 1975

היה זה קיץ סופר חם ביולי 1975 , באותה תקופה התגוררתי בדירת סטודיו מדהימה שהייתה שייכת לסבא וסבתא האהובים שלי. באותו יום לבשתי חולצה פרחונית עם מכנסיים קצרים בצבע תכלת שקוף ונעלי טניס מדהימות. שמעתי רדיו בקולי קולות היו אז שירים מדהימים של אלוויס פרסלי למי שזוכר ולא שמעתי אייך סבא שלי בן ה-70 נכנס בשקט אל הדירה , באותו זמן ישיבתי והתכוננתי למסלולו שחיכה לי באוניברסיטה .

כשקלטתי שהוא נכנס הנמכתי את הרדיו הצעתי לו קוקה קולה והוא אמר שהסיבה שהוא הגיע הוא שיש לו משהו בשבילי מיוחד שהוא לא יכול להעביר עם סבתא…

האמת שציפיתי שהוא יוציא מעטפה נחמדה שתעזור לי לסגור את התשלומים לאוניברסיטה אך במקום זאת הוא הכניס אותי לחדר ושם חיכו לי נערות ליווי מרכז רבות… לא האמנתי למראה עייני.

סבא אירגן לי מסיבת לסביות מטורפת עם נערות ליווי .

באותה תקופה השדיים שלי היו בגודל D , תחת לבן והוא תכנן לי מסיבה בלתי נשכחת בהן עשינו אורגיה מטורפת שגם הוא הצטרף אליה .

אז אחרי שסגרתי את הדלת הסרתי את החולצה שלי והוא עזר להסיר את המכנסיים קצרים ונשכבתי על הגב שלי על המיטה והוא הוריד את מכנסיו פרשתי את רגלי כשלידי עוד נערות ליווי שוכבות והוא פשוט עבר אחת אחרי השניה עם הזין בעובי 8 אינץ המטורף שלו.

אחרי כמה דקות הוא התיישב בצד המיטה לנוח והשתמש בטלפון בכדי להתקשר לסבתא שלי ואז לא האמנתי הוא פשוט סיפר לה שהוא דפק את כולנו לה .

אחרי שהוא ניתק הוא חזר לדפוק אותי. לאחר זמן מה הוא ביקש ממני להחליק למקום בו הזיין שלו היה וכשכבר עשיתי את הדברים והסגרתי את הזין שלו בפי הוא דפק אותי שוב.

הוא התכופף ונאנק והשפריץ בגרון. הידקתי את שפתי סביב הזין שלו וקיבלתי את הטיפה האחרונה והנחתי את הזין שלו עם צליל "פופ".

הוא התהפך על צדו ואני נישקתי את הזין שלו פעם נוספת ואמרתי "אהבתי את זה".

אין כמו נערות ליווי חיפה ומסיבה מטורפת.